1976 yılında kurularak matbaacılık sektöründe yerini alan CEYLAN OFSET 1991 yılında Ofset Baskı sistemine geçiş yapıp yeni bir adım atmıştır.

 

Karadeniz Bölgesinde ve Samsun’da bir çok yeniliği beraberinde getiren CEYLAN OFSET ilk renk ayrımı sistemini getirerek Ofset baskı sisteminin gelişip büyümesinde önemli rol oynamıştır.

 

Sürekli yenilikleri takip ederek vizyonunu genişleten ve daima müşterilerine ‘’En Hızlı‘’ ve ‘’En Kaliteli‘’ yi sunan CEYLAN OFSET‘’En Hesaplı‘’lık politikasıyla da Müşterilerinin daima yanında olmuştur.

 

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine daha iyiyi sunmayı görev edinmiş CEYLAN OFSET, 1200 m2 kapalı alanda işinde uzman personeliyle tüm işleri kendi bünyesinde üretime ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

HİKAYEMİZ

Zamanda Yolculuk

 • 1976

  Kuruldu

  Köklü geçmiş ve profesyonel matbaacılığın ilk adımları bu yılda atılmıştır.

 • 1991

  Ofset Baskı Sistemine Geçiş

  CEYLAN OFSET, bu yıl Ofset Baskı sistemine geçiş yapıp bu sektörde yeni bir adım daha atmıştır.

 • 1993

  İlk Renk Ayrım Sistemi

  Sürekli teknolojiyi takip eden, çağa ayak uyduran ve yeniliklere öncülük eden CEYLAN OFSET, Karadeniz'e ve Samsun'a ilk renk ayrım sistemini getirmiştir.

 • 1991 - Günümüz

  Baskı Öncesi ,Baskı ve Sonrası Yeterliliği

  CEYLAN OFSET, gerek Baskı Öncesi Grafik&Tasarım konusunda, gerek Baskı Hizmetleri konusunda ve gerekse Kırım, Tel Dikiş, İplik Dikiş, Selefon, Özel Kesim, Altın Yaldız gibi Mücellit konusunda kendi yeterliliği olan bir firmadır.

 • 2013 - Günümüz

  Dijital Dünya

  Bu yıldan itibaren dijital baskı sistemlerine geçiş yaparak emin adımlarla matbaacılık setörüne öncülük etmeye devam etmektedir.